Fokuslu ultrason ve radyofrekans enerjilerini bir arada kullanan, gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. Temel çalışma prensibini, bağ dokuya odaklı ve sabit ısı uygulayarak kolajen üretimini tetiklemek ve elastin liflerinin kısalıp sıkılaşmasını sağlamak şeklinde özetleyebileceğimiz Exilis Elite, cilt gençleştirme, cilt sıkılaştırma, incelme, toparlama, selülit tedavisi ve bölgesel incelmeyi hedef alan etkili ve ödüllü bir cihazdır

 

 

 

 

 

 

 

Uygulamanın Temel Özellikleri:

  • Btl  firması tarafından üretilen exilis elite cihazı FDA onaylı  ödüllü bir medikal sistemdir.
  • Isı kontrol paneli sayesinde son derece güvenlidir.
  • Soğutucu başlık ile uygulama konforlu ve ağrısızdır
  • Uygulama 4-6 seanstan oluşmaktadır
  • Exilis Elite germe, sıkılaştırma, gençleştirme uygulamalarında cildin kendi kendini yeniden yapılandırma doğal süreci aktifleştirildiği ve kolajen üretimi ile tedavi gerçekleştirildiği için sonuçlar uzun süre kalıcıdır.

 

Selülit tedavisi:

Selülit tedavisnde kullanılan exilis elite cihazı portakal kabuğu görüntüsünü iyileştirir. Radyofrekans ve ultrason dalgaları, yüksek ısı ile yağ dokuyu küçültür, kolajen üretimini artırır, kan dolaşımını harekete geçirir. selülit tedavisinin yanında  bacaklarınız sıkılaşır, incelir, ipek gibi bir tene sahip olmanızı sağlar

 

Sıkılaşma:

Gelişen medikal teknoloji sayesinde cilt sarkmalarında estetik cerrahiye alternatif olarak geliştirilen  Exilis Elite, ameliyatsız vücut sıkılaştırma yöntemi olarak kullanılmaktadır.

 

Bölgesel incelme:

Exilis Elite, bölgesel incelmede de oldukça etkili ve tercih edilen bir uygulamadır. Kilo fazlası olmadığı halde, diyet ve spora rağmen lokal yerleşik yağ dokuyu bir türlü eritemeyen yetişkin kadın ve erkekler için ameliyatsız bölgesel incelme sağlar.

 

Uygulama hangi bölgelere yapılabilir ve seans süresi nedir?

Uygulama göğüs, kollar,sırt bacak, karın, kalça  olmak üzere tüm vücuda uygulanabilir. Uygulama süresi uygulama yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir(30-60dk)ve seans sayısı kişiye göre (kişinin ihtiyacına göre) değişmekle birlikte,  4-6 seans şeklinde haftada 1 kez uygulanmaktadır.