Fitness, masaj, rehabilitasyon, genel sağlık ve güzellik amacıyla kullanılmak üzere geliştirilmiş “Tilting Vibrasyon” sistemine dayanan bir egzersiz ve incelme yöntemidir.

Maxuvibe cihazı , kısa egzersiz süresi, basit ve anlaşılır hareket metodları ve herkese, her yaşa uygun antrenman seviyeleri ile kullanım kolaylığı sağlar.

Tilting Vibrasyon” sistemine dayanan maxuvibe cihazı, sizi günde 10 dakika (haftada 3 gün ) ile optimal  sonuçlara ulaştırır. Maxuvibe, kasları dakikada 1.800 sıçramaya eşit gelecek şekilde stimüle etmektedir. Neredeyse, tüm vücut kaslarını harekete geçirecek tarzda kasları uyarır. Bunun sonucunda vücut ısısının artmasıyla birlikte metabolizma hızı da artar ve bu da hızlı bir şekilde yağ yıkımını kolaylaştırır.

 

 

 

 

Bu egzersiz  sırasında kasların en optimum düzeyde aktif durumda olması , kan dolaşımının hızlanmasını sağlar ve vücutta işe yaramayan atık ürünlerin transferini kolaylaştırır. Vücudun dayanıklılığını arttırarak hastalıklara yakalanma riskini azaltır. Buna bağlı olarak hormonal profili güçlendirerek (yüksek testoteron ve serotonin derecesi) genel sağlık durumunu en üst düzeye çıkartır.

Maxuvibe´ın Faydaları:

Selülitleri azaltır, Vücudu sıkılaştırır, Yağ yıkımına yardımcı olur, Vücut dayanıklılığını arttırır, Kasları güçlendirir, Vücut dengesini geliştirir, Kan dolaşımını arttırır, Tüm fizik tedavi uygulamalarında, osteoporozda (kemik erimesi), kan dolaşım yetersizliğinde, vücut kas koordinasyonunu arttırır, Dengeyi güçlendirir, yeni kıkırdak oluşumunu destekler, parkinsonu yavaşlatır, kabızlık ve idrar kaçırmada etkilidir.